Mijn bibliotheek
Inloggen

Onthoud mijn klantnummer Let op: gebruik deze optie niet op een gedeelde of openbare computer.

PINcode vergeten?

Zoekfilters

Overzicht van voorstellingen; De Betovering in de Haagse Bibliotheken!

 

Voorstelling: Er was weer...de nieuwe kleren van de keizer
Iedereen kent het verhaal van de keizer die zich door een oplichter een onzichtbaar kostuum liet aanmeten en uiteindelijk in zijn blote kont voor het volk stond. Maar wat gebeurde er daarna? Dat verhaal ken je nog niet. De keizer schaamt zich zo erg dat hij zich opsluit in zijn paleis en nooit meer naar buiten durft. Maar het land kan natuurlijk niet zonder keizer. En wat gebeurde er eigenlijk met de oplichter die er met het geld van de keizer vandoor is? Een vrolijke, grappige en muzikale theatervoorstelling over falen, zelfverzekerd zijn en pesten. Reserveren is verplicht. Gratis toegang | 35 minuten


ZA 14 OKT. 14.00 uur
Bibliotheek Wateringse Veld, Laan van Wateringse Veld 468
Kaarten: 070-3536363 of wateringseveld@bibliotheekdenhaag.nl

ZO 15 OKT. 14.00 uur
Bibliotheek Centrum, Spui 68
Kaarten: 070-3534420 of annemarie.hennekes@denhaag.nl  

MA 16 OKT. 10.30 uur
Bibliotheek Nieuw Waldeck, Rossinilaan 141
Kaarten: 070-3538610 of nieuwwaldeck@bibliotheekdenhaag.nl

MA 16 OKT. 14.00 uur
Bibliotheek Ypenburg, Schrabber 8
Kaarten: 070-3538611 of ypenburg@bibliotheekdenhaag.nl

WO 18 OKT. 10.00 uur
Bibliotheek Laakkwartier, Linnaeusstraat 2
Kaarten: 070-3537570 of laakkwartier@bibliotheekdenhaag.nl

WO 18 OKT. 13.00 uur
Bibliotheek Transvaalkwartier, Hobbemaplein 30
Kaarten: 070-3537851 of transvaalkwartier@bibliotheekdenhaag.nl

WO 18 OKT. 16.00 uur
Bibliotheek Schilderswijk, Koningstraat 439
Kaarten: 070-3535285 of schilderswijk@bibliotheekdenhaag.nl

DO 19 OKT. 10.00 uur
Bibliotheek Haagse Hout, Theresiastraat 195
Kaarten: 070-3537550 of haagsehout@bibliotheekdenhaag.nl

DO 19 OKT. 14.00 uur
Bibliotheek Leidschenveen, Emmy Belinfantedreef 7
Kaarten: 070-3537660 of leidschenveen@bibliotheekdenhaag.nl

ZA 21 OKT. 10.00 uur
Bibliotheek Scheveningen, Scheveningseweg 333
Kaarten: 070-3538620 of scheveningen@bibliotheekdenhaag.nl

ZA 21 OKT. 14.00 uur
Bibliotheek Segbroek, Weimarstraat 353
Kaarten: 070-3535511 of segbroek@bibliotheekdenhaag.nl

 

Voorstelling: Walvisjong
Er is een meisje. Ze woont aan het strand. Op een dag vindt ze een walvis. Hij is alleen op het strand, net als zij. Het meisje zorgt voor hem, neemt hem mee, vermaakt hem. Ze zijn samen. Ze zingen van de zee. Want walvis moet terug ... WalvisJong is een muzikale beeldende voorstelling over de wonderlijke verbintenis tussen een kind en een walvis. Ze vinden elkaar in bijna het enige dat mensen én walvissen kunnen: zingen ... Deze voorstelling is geïnspireerd op het boek De kleinewalvis van Benji Davies. Reserveren is verplicht. Gratis toegang | 35 minuten 


ZA 14 OKT. 10.00 uur
Bibliotheek Bomenbuurt, Fahrenheitstraat 707
Kaarten: 070-3536970 of bomenbuurt@bibliotheekdenhaag.nl

MA 16 OKT. 10.30 uur
Bibliotheek Loosduinen, Loosduinse Hoofdstraat 555
Kaarten: 070-3537740 of loosduinen@bibliotheekdenhaag.nl

ZA 21 OKT. 14.00 uur
Bibliotheek Escamp, Leyweg 811
Kaarten: 070-3538030 of escamp@bibliotheekdenhaag.nl

 

Kijk voor het gehele festival programma hier

 

De Betovering De Betovering
Bibliotheek Den Haag