Workshop: Tekentechnieken met Martijn (8+)

Zaterdag 9 mei 2026, van 14:00 tot 15:00 | Bibliotheek Bezuidenhout

Kosten: Gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Wil je tekenen zoals in de kinderboeken? Leer het van de illustrator Martijn van der Linden.

Houd jij net zo van tekenen als Martijn? Illustrator Martijn van der Linden heeft voor meer dan 50 boeken de tekeningen gemaakt. Je kent ze misschien van de populaire serie Bob Popcorn, en toch zien Martijns andere boeken er heel anders uit.

In deze workshop probeer je verschillende tekentechnieken uit om je eigen illustraties te maken. Grijp je kans en leer van een alleskunner!

Reserveer een plek  voor je kind (vanaf 8 jaar) via bezuidenhout@bibliotheekdenhaag.nl of aan de balie van Bibliotheek Bezuidenhout (voorheen Bibliotheek Haagse Hout). Als ouder/verzorger hoef je geen aparte plek te reserveren. Laat je het weten als je niet kunt komen door je af te melden? Zo maak je iemand anders blij met een plek.