Van vlek tot portret
Iedereen kan een portret maken. Echt waar! Jij ook! Je gaat in deze workshop aan de slag met waterverf en creëert zo een portret voor aan de muur.
Workshop van vlek tot portret
In een ontspannen sfeer creëer je een portret dat je zo aan de muur kan hangen. Want iedereen kan tekenen met waterverf. Je brengt kleur aan op het papier en met pen of potlood werk je dit uit.
Iedereen doet dit op zijn of haar eigen manier. Iedereen maakt een uniek portret. De uitnodiging bij deze workshop is om met plezier en vanuit je eigen creativiteit, te laten ontstaan wat er wil ontstaan.
Mischa van The Oak Tree Factory begeleid je in dit proces.
De workshop duurt zo’n 1,5 uur en bestaat uit een eerste deel om kennis te maken met de materialen en de technieken. Daarna ga je aan de slag met het maken van je eigen portret.
Wil je meedoen?
Deze workshop is voor senioren en iedereen die interesse heeft. Er is een beperkt aantal plekken beschikbaar. Schrijf je dus snel in!
Dat kan op de volgende manieren:
- email: escamp@bibliotheekdenhaag.nl
- telefoon: 070 353 44 55
- aan de balie in Bibliotheek Escamp, Leyweg 811.