Dichten met Marilou Klapwijk

Donderdag 30 januari 2025, van 15:00 tot 16:30 | Bibliotheek Haagse Hout

Kosten: gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Schrijf je eigen gedicht met Marilou Klapwijk.

Ontluik de dichter die in je huist. 
De schrijfopdracht geeft aanzet voor een nieuw gedicht.
We bespreken hoe je tot iets komt en wat het teweeg brengt. 
Wat geeft je inspiratie en wanneer is het af? 
Bestaande gedichten kunnen we ook bespreken. 

Hou jij van schrijven? Zet je graag woorden op papier, maar weet je nog niet helemaal hoe? Zijn er gedichten waar je hart sneller van gaat kloppen? In deze workshop ga je met Marilou Klapwijk aan de slag om een mooi gedicht in elkaar te zetten. Er is geen ervaring nodig, je ontdekt vanzelf de dichter die in ieder schuilt.

Over de docent: Kunstenaar Marilou Klapwijk (1990)

'Kunst is een soort zalf'

Hoe leef je met iets dat er niet (meer) is? De kans op een koophuis bijvoorbeeld. Wereldvrede in het algemeen. Een boom voor je raam, geluk in de liefde. Een kinderwens, tv-programma, kunnen lopen of überhaupt een goed humeur. Kunst is een soort zalf, voor alle levensleed. 

Ik schrijf, teken en fotografeer en voeg dit samen in kunstboeken en -brieven. In mijn atelier werk ik aan series schilderijen en ik draag voor op poëzie podia. Het dagelijkse mens-zijn is voor mij een boeiend onderwerp. En dat kan dus precies van alles zijn. 

Reserveren kan bij de klantenservicebalie of via de reserveerknop hieronder.

Foto gemaakt door Alma Tabernero 

RESERVEREN