Boekstartfestival in Scheveningen!
Vier samen met Bibliotheek Scheveningen het feest van het lezen met de allerkleinsten tijdens het BoekStart Festival! Een festival speciaal voor onze jongste bezoekers van 0-4 jaar en hun families.
Boekstartfestival
Op zaterdag 6 juni bruist het Boekstartfestival in bibliotheken door het hele land! In Bibliotheek Scheveningen doen we natuurlijk ook mee met allerlei leuke activiteiten.De allerkleinsten staan deze dag in de spotlight en dit vieren we met een aantal leuke activiteiten en een dag vol plezier in de bieb.
- Programma
10:00 – 11:00 uur: Voorstelling Dierenspotten! met Robbie en Marieke (MuziekMariek), 2 - 4 jaar - 11.00-11.30 uur Rakhi leesmediaconsulent, Nederlands voorlezen. Vrije inloop
- 11.30-12.30 uur: Zoulikha, Frans voorlezen, mét knutsel. Vrije inloop
- 11:45-12:30 uur: Baby Sensory (Friede Baby Sensory), 0 - 1 jaar
- 12.3 -13.00 uur: Mollynn, Engels voorlezen i.s.m. The African Cultural Promotion Centre. Vrije inloop
- 13.30 -14.30 uur: Zoulikha, Frans voorlezen, mét knutsel. Vrije inloop
- 13:00-13:45 uur: Baby Sensory (Friede Baby Sensory), 0 - 1 jaar
- 14:30-15:15 uur: Feest in de Poppenkast! (Verder Vertellen), 2 – 4 jaar
Natuurlijk zijn er de hele dag door genoeg activiteiten te beleven: zo zal er tot 15.00 uur een knutseltafel zijn. Tijdens het Boekstartfestival wordt er ook in het Frans en Engels voorgelezen uit het bekende boek Coco kan het!. Na elke voorleessessie kun je een mooie knutsel maken geïnspireerd op het boek. Ook is een festival niet compleet zonder grabbelton.
Laat je verrassen op dit leuke festival en ontdek hoe leuk de bieb en boeken zijn, óók voor de allerkleinsten!
Reserveren
Al onze activiteiten zijn gratis te bezoeken. Voor de voorstellingen en workshops is reserveren nodig. Wees er snel bij, voor sommige activiteiten is er beperkt plek.
Laat je het alsjeblieft weten als je niet kunt komen door je af te melden? Zo maak je iemand anders blij met een plek.