Poëzieworkshop: schilder of teken je favoriete gedicht

Dinsdag 3 februari 2026, van 10:00 tot 11:30 | Bibliotheek Scheveningen

Kosten: gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Poëzieworkshop

Laat je inspireren door een bijzonder gedicht en maak een beeld bij de woorden.

Tijdens de Poëzieweek 2026 duiken we in de wereld van de metamorfose. We verkennen hoe dichters spelen met transformatie en hoe woorden zichzelf steeds opnieuw uitvinden. Laat je inspireren, experimenteer en vier de kracht van verandering!

Poëzie
Poëzie fungeert als een krachtige spiegel voor sociale, politieke en culturele veranderingen, en biedt zowel de dichter als de lezer nieuwe perspectieven en denkwijzen. Gedichten reflecteren de tijd waarin ze zijn geschreven en laten zien hoe we als mensen met de wereld omgaan. Zo is poëzie een krachtig middel om de constante metamorfose van ons leven en de samenleving te begrijpen en te verwoorden.

Workshop
Laat je inspireren door een bijzonder gedicht en maak een beeld bij de woorden. Astrid laat je stap voor stap kennis maken met verschillende manieren om met Oost-Indische inkt te werken.Op een speelse en vrije manier ga je een beeld maken bij een gedicht. Kies een gedicht uit dat Astrid meeneemt of neem zelf een lievelingsgedicht mee. En mocht je zelf een gedicht hebben geschreven dan is dat natuurlijk helemaal mooi. 

Over Astrid Dekkers
Cultureel ondernemer met een passie voor erfgoed, educatie, literatuur en kunst. Astrid initieert en organiseert projecten die geschiedenis tot leven brengen, zoals herdenkingsprogramma’s, exposities en wandelexcursies.Daarnaast geef zij kunstlessen aan volwassenen en ouderen, om creativiteit toegankelijk te maken voor iedereen.

Reserveren
Wil je meedoen? Reserveer dan een plek voor deze workshop.
Laat je het weten als je niet kunt komen door je af te melden? Zo maak je iemand anders blij met een plek. Afmelden: scheveningen@bibliotheekdenhaag.nl of 070 3534455.

Reserveren