Dr. Spike On Tour- Lezing over de hond
De hond; een fijn huisdier en een echte kameraad van het gezin. Maar wat komt er allemaal kijken bij het verzorgen van een hond?
Kom naar de lezing van dierenarts Peter Bracht waarin hij vertelt over alles waar je mee te maken kan krijgen tijdens het leven van je HOND vanuit het perspectief van de dierenarts.
Preventieve zorg, vaccinatie/titreren, worm-, vlooien- en tekenbestrijding, EHBO, voeding, hypes, en meer...
Over dierenarts Peter Bracht
Peter bracht heeft veel ervaring als dierenarts. Hij heeft 3,5 jaar in een gemengde praktijk gewerkt en daarna 12 jaar in zijn eigen kliniek voor gezelschapsdieren. Hier moest hij helaas mee stoppen nadat hij in 2017 een herseninfarct kreeg. Maar zijn liefde voor dieren is zo sterk dat hij nu zoveel mogelijk mensen wil helpen om goed voor hun dieren te zorgen. Zo kan hij toch met zijn passie bezig zijn.
Nieuwsgierig geworden?
Meld je aan via onderstaande button en reserveer een plek!
Indien het niet lukt via de button aan te melden:mail de klantenservice of meld u aan bij de informatiebalie!
segbroek@bibliotheekdenhaag.nl
070 353 4455
Laat u het weten als u niet kunt komen door u af te melden? Zo maakt u iemand anders blij met een plek.