Nights at the Bieb: hét wisselende jongerenprogramma in de bieb! (15-30 jaar)

Vrijdag 12 juni 2026 | Bibliotheek Ypenburg

Kosten: gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Heb jij een leuke interesse? Ben jij tussen de 15 en 30 jaar oud? Meld je aan voor Nights at the Bieb, activiteiten bedacht voor en vooral dóór jonge mensen!

Jouw idee in de bieb!
Je kent de bibliotheek misschien als rustige plek, een ruimte met heel veel boeken. Misschien ben je er wel eens op de basisschool geweest of kom je er nu om te studeren. Maar wist je dat er ook ontzettend veel activiteiten plaatsvinden?

Voor kinderen en volwassenen is er al heel veel te beleven, maar voor jonge mensen vanaf 15 jaar doen we eigenlijk... bijna niks. Klinkt scheef, toch? En om nu zelf te bedenken wat jullie willen doen vonden we ook zo scheef, dus zijn we benieuwd naar jouw ideeën en mag je (samen met een zeer enthousiast bieb-programmamaker) jouw idee gaan uitvoeren!  

Wat is Nights at the Bieb?
Nights at the Bieb is een wisselend jongerenprogramma in Bibliotheek Ypenburg, gemaakt voor en vooral dóór jonge mensen zelf. Je kunt echt aan alles denken: van Romantasy avond tot Dungeons & Dragons (dit is de eerste editie van Nights at the Bieb, op 12 juni 2026!) en van bordspellenavonden tot live muziek, (bijna) alles is mogelijk.  

Praktisch
- Dit programma is bedoeld voor iedereen tussen (ongeveer) 15 en 30 jaar oud.
- Je hebt een superleuke interesse (nogmaals bijna alles kan, van Kpop tot spoken word) en je bent enthousiast,
- Het programma heet Nights at the Bieb, maar als jij iets overdag wilt doen, is dat natuurlijk ook helemaal oke. Verder kunnen we écht heel veel organiseren, dus droom groot!
- Samen met een professioneel programmamaker kijk je naar hoe we jouw idee kunnen vormgeven en een succes laten zijn in de bibliotheek.

Staat het antwoord op je vraag hier niet tussen? Neem gerust contact op!

Heb jij een idee?
Lees je dit nu allemaal en denk je, 'Ik heb een leuk plan!'? Stuur een mailtje naar ypenburg@bibliotheekdenhaag.nl met in de titel 'Nights at the Bieb' en wie weet is jouw programma straks in de bibliotheek te beleven!

Toegankelijkheid
Bij elke editie van Nights at the Bieb wordt er rekening gehouden met zichtbare én onzichtbare beperkingen. Heb jij wensen waar wij rekening mee kunnen houden? Geef het door!