Agenda
Neem een kijkje in onze agenda. Gebruik de filters om te verfijnen op bibliotheek, leeftijd, soort activititeit of thema.
Resultaat 2071 - 2080 (van 2172)
wo 16 december 2026 Peuterpret! - lees en knutsel samen in de bibliotheek (2-4 jaar)
Peuterpret is een heus voorleesfeest! We lezen voor, maken van de verhalen echte avonturen en gaan daarna samen knutselen. Iedere week zijn jullie welkom om mee te doen aan onze Peuterpret!
wo 16 december 2026 Voorleespret voor kinderen vanaf 5 jaar!
Houd je van een mooi, gek of spannend verhaal? Ben je creatief? Kom dan gezellig meedoen!
wo 16 december 2026 Voorleespret Leidschenveen
Samen naar een verhaal luisteren en kleuren of knutselen. Voor kinderen van 3-7 jaar.
wo 16 december 2026 Voorlezen & knutselen (3 t/m 6 jaar)
Kom je ook langs in Bibliotheek Benoordenhout om voorgelezen te worden en te knutselen?
wo 16 december 2026 Dammen met een glimlach:-)
Kom sporten met je hersenen, kom dammen! Elke twee weken in de bieb.
wo 16 december 2026 Taal in de Bibliotheek Avondeditie
Wil je (nog) beter Nederlands leren spreken?
do 17 december 2026 Taal in de bibliotheek Leidschenveen
Wilt u nog beter Nederlands leren spreken? Dat lukt als u veel oefent. Dat kan in Bibliotheek Leidschenveen. U ontmoet andere mensen en oefent samen de Nederlandse taal.
do 17 december 2026 Samen oefenen met lezen
Wil je Nederlands oefenen? Kom naar de Meeleesclub! In de Meeleesclub lezen we samen een mooi verhaal. We praten erover en leggen moeilijke zinnen en woorden uit. Dit is een leuke manier om te oefenen met lezen, moeilijke woorden en uitspraak terwijl je geniet van een interessant verhaal.
do 17 december 2026 Spreekuur discriminatie meldpunt
Ben jij gediscrimineerd? Of zag je het bij iemand anders? Meld het! Onze klachtbehandelaars zijn er voor jou. Samen zoeken we naar een oplossing.
vr 18 december 2026 Taal in de bieb
Bijeenkomst (elke vrijdag) voor het spelenderwijs leren van de Nederlandse taal. Iedere leeftijd welkom!