Voorstelling 'Tegenkleur' van Tobias Wenting

Donderdag 3 juli 2025, van 20:00 tot 21:15 | Bibliotheek Leidschenveen

Kosten: gratis

Bereid je voor op een avond vol prachtig pianospel en poëtische teksten in de nieuwe voorstelling 'Tegenkleur' van Tobias Wenting!

Kleinkunstenaar Tobias Wenting is constant op zoek naar onconventionele manieren om tekst en muziek samen te laten komen. Zo ook in de try-out voor zijn nieuwe voorstelling ‘Tegenkleur’. Bereid je voor op een avond vol virtuoos pianospel en poëtische teksten.  

Tobias speelt piano vanaf zijn zevende. Na zijn klassiek pianostudie, besloot hij zijn blikveld te verruimen door Compositie voor Film en Theater te studeren aan ArtEZ Arnhem. Op ArtEZ kwamen zijn liefde voor pianospelen, componeren, zingen en tekstschrijven samen binnen de Nederlandse kleinkunst.
Naast zijn werk als pianist en theatermaker is Tobias als arrangeur en componist betrokken bij verschillende theater- film- en gameprojecten in binnen en buitenland

In 'Tegenkleur' onderzoekt Tobias hoe de oorlog in Oekraïne ineens ook ‘zijn’ oorlog werd, door een hechte band met een Oekraïense vluchteling. Wie denkt dat dit een humorloos onderwerp is, heeft het mis. ‘Tegenkleur’ wordt een ontroerende en optimistische voorstelling vanuit een persoonlijke, muzikale en tekstuele invalshoek.  

Bereid je voor op een bijzondere avond!

Aanvang: 19:45 uur
Start voorstelling: 20.00 uur

Reserveer een ticket via onderstaande knop. Mocht je niet kunnen komen, meld je dan bijtijds af!

Reserveer hier!

Belangrijk:
Na start is er geen toegang tot de zaal meer mogelijk, wij raden aan ruim op tijd te zijn!

Praktische informatie:

  • Waar?

    Emmy Belinfantedreef 7 2492 JT Den Haag

  • Wanneer?

    Donderdag 3 juli 20.00 - 21.15

  • Voor Wie?

    Volwassenen