Museumavond stadsdeel Scheveningen en Segbroek

Welkom voor een inspirerende avond uit in het Kunstmuseum!
Op woensdag 20 maart nodigt het Kunstmuseum alle inwoners van stadsdeel Scheveningen en Segbroek uit voor een gezellig avondje kunst in het museum. Iedereen is welkom: je kunt alleen, met buren, vrienden of familie komen. Vanuit de wijk vertrekken speciale bussen die je naar het museum brengen.
Wat is er te doen?
Het hele museum is open en er zijn verschillende tentoonstellingen te zien. Laat je verrassen door De Haagse school in een ander licht, Universum Max Beckmann, Mondriaan & De Stijl of Het Wonder van Delfts Blauw. Neem deel aan een rondleiding, luister naar een lezing of sluit aan bij een creatieve workshop.Zin om gewoon te genieten van het museum, een liveoptreden of iets te drinken? Dat kan ook. In de Tuinzaal kan iedereen de hele avond terecht voor koffie/thee, een drankje en wat lekkers. Het busvervoer, de toegang, alle activiteiten en de drankjes zijn gratis.
Wil je mee met de bus?
Het opstappunt is bibliotheek Scheveningen.
De bus vertrekt rond 17.30 uur. Om 20:15 gaat de bus weer terug.
Aanmelden kan bij de balie van de bibliotheek of reserveer via onderstaande link.LET OP: reserveren is ALLEEN nodig als u mee wilt met de BUS! Als u op eigen gelegenheid naar het museum komt hoeft u zich niet aan te melden.
TIP: Op maandag 11 maart is er een lezing in bibliotheek Scheveningen over de Haagse School, een leuke voorbereiding op deze avond!
